KONFERENCJA JUBILEUSZOWA program i zapisy
Zapisz się na kurs Prześlij opinię

Pracownia Psychoterapii Dialogi

Pracownia Psychoterapii Dialogi powstała z myślą o osobach, które chcą skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej. Tworzą ją wspólnie wykładowcy, absolwenci i osoby związane z  Ośrodkiem Szkoleń Systemowych (jednym z niewielu ośrodków w Polsce posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Psychiatrycznego), co daje gwarancję ich rzetelnego wykształcenia i doświadczenia zawodowego. 

Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży, psychoterapię rodzin, psychoterapię małżeństw i par. Pracujemy głównie w podejściu systemowym oraz psychodynamicznym. Podejście systemowe zakłada ujmowanie każdego człowieka nie tylko poprzez pryzmat jego indywidualnych cech, ale również szerszego kontekstu, w którym on funkcjonuje. Podejście psychodynamiczne koncentruje się na odkrywaniu i rozumieniu wewnętrznych, nieuświadomionych mechanizmów działania i rozumienia rzeczywistości.

 

Od stycznia 2024 roku nasza Pracownia jest również Ośrodkiem Stażowym, w którym mogą odbywać staże kliniczne psychoterapeuci przygotowujący się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Są to absolwenci lub osoby, które ukończyły minimum 2 rok szkolenia całościowego w zakresie psychoterapii. 

 

Kontakt: 798 644 984  

W związku z tym, że podczas odbywania sesji terapeuci nie odbierają telefonów, dodzwonienie się może być utrudnione. W przypadku trudności z dodzwonieniem się prosimy o wysłanie wiadomości SMS, na którą odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe.

 

Przejdź na stronę Pracowni Psychoterapii Dialogi:
https://www.pracowniadialogi.pl