Niepubliczna placówka doskonalenia zawodowego dla psychologów i pedagogów. Wpisana do ewidencji przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod nr 6/2010

Prześlij zgłoszenie Prześlij opinię

Terapia rodzin

Spotkania terapeutyczne dla całej rodziny

terapia rodzinna

Terapia rodzin to niejednokrotnie ostatnia deska ratunku dla degradacji w relacjach rodzinnych. Pomoc wykwalifikowanych osób, które z perspektywy obiektywnego obserwatora są w stanie dostrzec źródło problemów i rozwiązać je, może okazać się nieoceniona. Jeżeli Państwa rodzinę dotknął problem, który stale narasta, brak również perspektyw na jego rozwiązanie bez krzywdy dla wszystkich, pomocą służy Ośrodek Szkoleń Systemowych. Jesteśmy grupą wysoce wykształconych i doświadczonych specjalistów, dla których rozwijanie metod terapeutycznych i wdrażanie ich w życie stanowi ambicję i wyzwanie.


Terapia rodzin w naszym Ośrodku opiera się na spotkaniach terapeutycznych przeznaczonych dla całej rodziny lub małżeństwa. Sesje prowadzone są przez dwóch psychoterapeutów, na tyle długo, na ile wymaga tego indywidualna sytuacja. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na łamach strony www.szkoleniasystemowe.pl. Zapraszamy!


Interesujące elementy naszej oferty to również: