Niepubliczna placówka doskonalenia zawodowego dla psychologów i pedagogów. Wpisana do ewidencji przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod nr 6/2010

Prześlij zgłoszenie Prześlij opinię

Certyfikat psychoterapeuty


Polecamy szkolenia w psychoterapii organizowane przez zespół Ośrodka Szkoleń Systemowych w Krakowie. Pragniemy podkreślić, że szkolenia jak i kursy prowadzone są w oparciu o teorię i praktykę systemowej terapii rodzin. Każdy z programów szkoleniowych powstaje w toku niezwykle żywych dyskusji, i tym samym reguła pracy zespołowej ma bezpośredni wpływ na nieustanne podnoszenie jakości szkoleń.


Jak uzyskać certyfikat psychoterapeuty?

Uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty wymaga ogromnej dawki wiedzy (zarówno teoretycznej jak i praktycznej), którą uzyskacie Państwo uczęszczając w naszych zajęciach w ramach szkoleń w psychoterapii. Pragniemy również podkreślić, że nasz Ośrodek posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego dla szkoleń w psychoterapii.


Wybierając OSS w Krakowie możecie być Państwo pewni znakomitej jakości realizowanych usług, co potwierdzają również liczne opinie od dotychczasowych kursantów, którzy biorąc udział w przygotowywanych szkoleniach uzyskali certyfikat psychoterapeuty. Z tego miejsca pragniemy zaprosić do odwiedzenia strony serwisu za pośrednictwem, której udostępniliśmy wszelkie, niezbędne informacje dotyczące terminów oraz cen proponowanych w ramach oferty na szkolenia w psychoterapii. Niemniej jednak, gdyby tylko nasunęły się Państwu jakiekolwiek, dodatkowe pytania związane także z uzyskaniem certyfikatu psychoterapeuty pozostajemy do dyspozycji, udzielając niezbędnych odpowiedzi.


Kładziemy szczególnie duży nacisk na pełny rozwój uczestników szkoleń w psychoterapii zarówno w zakresie wiedzy teoretycznej jak i rozwoju osobistego poprzez pracę w grupie genogramowej i grupie self-experience. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalny i wykwalifikowany zespół pracowników mających certyfikat psychoterapeuty. Szczegółowe sylwetki osób odpowiedzialnych za szkolenia w psychoterapii prezentujemy także na naszej witrynie. Dbamy o to, aby utrzymywać konkurencyjne ceny dla naszych kursantów, co ufamy, że będzie równie istotnym argumentem dla Państwa. Zachęcamy do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty decydując się na ofertę Ośrodka Szkoleń Systemowych w Krakowie.


Interesujące elementy naszej oferty to również: