Niepubliczna placówka doskonalenia zawodowego dla psychologów i pedagogów. Wpisana do ewidencji przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod nr 6/2010

Prześlij zgłoszenie Prześlij opinię

Szkoła psychoterapii Kraków nabór


Szkoła psychoterapii w Krakowie realizuje szereg szkoleń skierowanych do psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych, lekarzy i nauczycieli. Chcąc poznać i zrozumieć zachowania pacjenta, ucznia, wychowanka w jego funkcjonowaniu indywidualnym, ale i w kontekście rodzinnym rekomendujemy naszą ofertę, która z całą pewnością wzbudzi zainteresowanie z Państwa strony.


Kursy oraz szkolenia realizowane przez naszą szkołę psychoterapii w Krakowie koncentrują się na zdobywaniu wiedzy teoretycznej, pogłębianiu umiejętności praktycznych w zakresie prowadzenia psychoterapii i konsultacji. Pragniemy także podkreślić, że kładziemy szczególnie duży nacisk na osobisty rozwój uczestników kursu. Informujemy, że zajęcia prowadzone są w małych grupach, co ma istotny wpływ na zdobycie umiejętności praktycznych w oczekiwanym stopniu. Zapewniamy dobrą atmosferę i komfortowe warunki.


Szkoła psychoterapii w Krakowie prowadzi nabór zgodnie z obowiązującymi zasadami rekrutacji. Szczegółowe informacje udostępniliśmy bezpośrednio na stronie serwisu. Niemniej jednak, jeżeli tylko nasuną się jeszcze jakiekolwiek, dodatkowe pytania o nabór do szkoły psychoterapii w Krakowie uprzejmie prosimy o kontakt. Chętnie wyjaśnimy, wszelkie nurtujące kwestie.


Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że przez lata prowadzonej działalności stworzyliśmy w pełni profesjonalny zespół fachowców w swojej dziedzinie, a którzy to w sposób rzetelny i odpowiedzialny realizują kury i szkolenia. Dokładamy wielu starań, żeby programy szkoleniowe cechowały się najlepszą jakością.


Nasza szkoła psychoterapii w Krakowie to bardzo dobry wybór, co zresztą zostało docenione licznymi, pozytywnymi opiniami od zadowolonych kursantów. Ośrodek posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego dla szkoleń w psychoterapii.

Polecamy i zapraszamy!


Interesujące elementy naszej oferty to również: