Prześlij zgłoszenie Prześlij opinię

Terapia systemowa rodzin - szkolenie


Szkolenie: terapia systemowa rodzin stanowi jeden z elementów oferty realizowanej przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie. Tworzymy zespół profesjonalnych fachowców w swojej dziedzinie, którzy w sposób rzetelny i odpowiedzialny wykonują swoją pracę, poświęcając jej maksimum energii oraz zaangażowania.


Kursy oraz szkolenia w zakresie terapii systemowej rodzin prowadzone są głównie metodami aktywnymi, w niewielkich grupach co z kolei sprzyja dobrej atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa. Ponadto każdy z uczestników ma możliwość zdobycia umiejętności praktycznych i znakomitą okazję do rozwoju osobistego, na co również kładziemy szczególnie duży nacisk.


Wszelkie zagadnienia dotyczące terapii rodzin poruszane są niezwykle skrupulatnie. Pragniemy podkreślić, że podczas szkolenia terapia rodzin prowadzone są zajęcia warsztatowe, które sprowadzają się do pracy z symulowaną rodziną ze szczególnym zwróceniem uwagi na formułowanie hipotez, zadawanie pytań, zapis sesji, planowanie interwencji. W części praktycznej kursanci podejmują analizy własnego przekazu transgeneracyjnego w grupie genogramowej oraz uczestniczą w superwizji przedstawiając i analizując własną pracę.


Proponujemy konkurencyjne ceny w ramach oferty obejmującej szkolenie z terapii systemowej rodzin, o czym zresztą możecie się Państwo przekonać odwiedzając stronę naszego serwisu. W pełni koncentrujemy się na wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego też jeżeli nasuną się jeszcze jakiekolwiek pytania o kursy i szkolenia terapia rodzin pozostajemy do dyspozycji, udzielając wszelkich niezbędnych informacji. Decydując się na szkolenie terapia systemowa rodzin znacząco pogłębicie Państwo wiedzę teoretyczną, udoskonalając jednocześnie praktyczne umiejętności w prowadzeniu sesji rodzinnych.


Zapraszamy do współpracy! Informujemy, że nasz Ośrodek uzyskał rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego dla szkoleń w psychoterapii.


Interesujące elementy naszej oferty to również: