Prześlij zgłoszenie Prześlij opinię

Kurs psychoterapii rodzin


Kurs psychoterapii w Krakowie organizowany przez Ośrodek Szkoleń Systemowych obejmuje zarówno część praktyczną jak i teoretyczną w trakcie, której uczestnik nabywa oraz doskonali swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, w przyjaznej atmosferze i przy udziale najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.


Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym bezpośrednio związanym m. in. z prowadzeniem szkoleń, psychoterapii rodzinnej, małżeńskiej i indywidualnej. Starannie dbamy o to, aby programy szkoleniowe obejmujące także kurs psychoterapii rodzin był przygotowywany profesjonalnie i z uwzględnieniem wszelkich, najistotniejszych czynników.


Stale pracujemy nad podnoszeniem jakości szkoleń oraz kursów psychoterapii w Krakowie, aby każdy z uczestników uzyskał niezbędną wiedzę oraz poznał i opanował teorię myślenia systemowego. Cele kursu psychoterapii rodzin zostały szczegółowo opisane w zakładce na stronie serwisu. Mamy na uwadze, że mogą pojawić się pytania dotyczące kursu psychoterapii w Krakowie, wówczas prosimy o kontakt w wygodnej dla Państwa formie (telefonicznie bądź też e-mailowo). Z naszej strony, za każdym razem uzyskacie niezbędne informacje. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zapisu na kurs psychoterapii w Krakowie dwuletni bądź też czteroletni. Forma spotkań sprowadza się m. in. do treningów integracyjnych, zajęć warsztatowych. Ponadto spotkaniom towarzyszą liczne wykłady oraz seminaria. Ośrodek posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego dla szkoleń w psychoterapii.


Kładziemy szczególnie duży nacisk na rozwój osobisty uczestników, dlatego też decydując się na kurs psychoterapii w Krakowie jesteśmy przekonani, że z satysfakcją przekonacie się Państwo o słuszności swojej decyzji.

Zapraszamy!


Interesujące elementy naszej oferty to również: